LEGO® uygulamalı STEM programlarımızda öğrenme sürecini eğlenceli bir uğraş haline getirerek klasik eğitim metotlarının ötesine geçiyoruz.

2011 yılında, Youth Business International’ın verdiği ‘’En İyi Girişim Ödülü’’nü alan e² Genç Mühendisler, eğlenceyi ve uygulamalı eğitimi bir arada veren bir öğrenme deneyimi sunmakta.

Öğrenciler e² Genç Mühendisler için özel olarak tasarlanan K’NEX® ve LEGO® kitleriyle eğlenceli bir öğrenme ortamına dönüşen atölye çalışmalarında yeni bilgiler ediniyor ve bunları uygulamaya koyma şansını elde ediyor. Öğrencilerimizi klasik öğrenme yaklaşımlarının ötesine taşıyabilmek için programlarımızı sürekli olarak güncelliyor ve geliştiriyoruz. e² Genç Mühendisler programlarına katılan çocukların fen dersleri notlarının yükseldiğini gösteren araştırmalar, eğlenerek öğrenmeye olanak veren programlarımızın başarısına işaret ediyor.

e² Genç Mühendisler’in eğlenerek öğrenme modeli 2013 yılında, yüz yılı aşkın süredir mühendislik alanında lider konumda olan Carnegie Mellon Üniversitesi girişimi iCarnegie tarafından da onaylandı.

PROGRAM ADI: BRICKS CHALLENGE 3.DÖNEM
AÇIKLAMA: LEGO® İLE STEM

TARİHLER:
 
8- Şubat – 29 Mart arası 8 hafta / Her Cuma / 17:30 – 18:45 arası / 680 TL
9 Şubat – 30 mart arası 8 hafta / Her Cumartesi / 12:15 – 13:30 arası/ 680 TL
Deneme dersi için Randevu alabilirsiniz.
Bilgi ve kayıt için : 0216 646 42 46
SEVİYE: İlkokul seviyesi öğrenciler için uygundur.
KONTENJAN: Sınıflar 8 kişiliktir.
PROGRAM ADI: BIG BUILDERS 1.DÖNEM

AÇIKLAMA: K’NEX®İLE STEM

TARİHLER:
 
9 Şubat – 30 mart arası 8 hafta / Her Cumartesi / 11:15 – 12:00 arası / 560 TL
Deneme dersi için Randevu alabilirsiniz.
Bilgi ve Kayıt için :0216 646 42 46
SEVİYE: 4 yaştan itibaren anaokulu ve anasınıfı öğrencileri için uygun.
KONTENJAN: Sınıflar 8 kişiliktir.

e² Geç Mühendisler Hakkında
*e² Genç Mühendisler (e² Young Engineers) 2008 yılından bu yana 41 ülkede 120’den fazla bayi ile 4-15 yaş arası çocuklara fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematiğin temellerini eğlendirerek öğreten ve sevdiren global bir eğitim firmasıdır. e² Young Engineers tarafından geliştirilen  *STEM programları, e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve e² atölyelerinde uygulanıyor.

*STEM: Science, Technology, Engineering, Mathematics baş harflerini temsil eden ve 21.yüzyıl becerilerine hizmet eden bir eğitim sistemidir.
*e² = eğitim + eğlence